2000m2 TOOTMISPINDA

2350+ TEHTUD TÖÖD

31 KOGEMUSTEGA SPETSIALISTI

Kontakt

Volume Design OÜ

Reti tee 5, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa
Tel +372 655 5161
volume@volume.ee

Kaugus:

kaugus sadamastsadamast 8 km

kaugus südalinnastsüdalinnast 8 km

kaugus lennujaamastlennujaamast 6 km

Meile väljastatud sertifikaadid

CE märgis - Meil on valgusreklaamide tootmise CE märgis, mis tõendab, et meie toodetud reklaamid on kooskõlas Euroopa Liidu tervise-, ohutus- ja keskkonnakaitsenõuetega.

ISO 9001 kvaliteet - Volume Designi kvaliteedi juhtimine põhineb rahvusvahelisel kvaliteedijuhtimise standardil ISO 9001

ISO 14001 keskkond - Volume Designi keskkonnajuhtimine põhineb rahvusvahelisel keskkonnajuhtimis-süsteemi standardil ISO 14001

3M MCS Warranty (Matched Component System) garantii töödele - Volume Design on 3M kontserni poolt sertifitseeritud reklaamitoodete valmistaja. 3M materjalidest toodetud reklaamitoodetele saame anda 3M MCS garantiid kuni 10 aastat.

Meeskond

Lauri Filipjev

Juhatuse esimees / müük Soome

Lauri Filipjev
+372 50 58 330

lauri@volume.ee

Priit Koha

Disainer

Priit Koha
+372 5656 0066

priit@volume.ee

Ivar Karme

Projektijuht / eelarvestus

Ivar Kärme
+372 5381 1393

ivar@volume.ee

Asko Nurm

Tootmise planeerimine ja ost

Asko Nurm
+372 5400 4122

asko@volume.ee

Heiko Tammel

Projektijuht / müük Eesti / Soome

Heiko Tammel
+372 5883 8838

heiko@volume.ee

Kristjan Visnapuu

Müügijuht / Norra

Kristjan Visnapuu
+372 529 2380

kristjan@volume.ee

Nele Noorkikas

Raamatupidamine

Nele Noorkikas
+372 506 2780

volume@volume.ee

Enely Virveste

Müügijuht / Rootsi

Enely Virveste
+372 5883 8000

enely@volume.ee

Marek Pallas

Osakonna juhataja/eelarvestus

Marek Pallas
+372 5692 7454

marek@volume.ee

Toomas Jakobson

Joonestaja

Toomas Jakobson
+372 513 3101

toomas@volume.ee

 
 
Võta meiega ühendustTop