üle 20 aasta kogemust

3 aastat garantiid

üle 1000 teostatud projekti aastas

Kontakt

Volume Design OÜ

Reti tee 5, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa
Tel +372 655 5161
volume@volume.ee

Kaugus:

kaugus sadamastsadamast 8 km

kaugus südalinnastsüdalinnast 8 km

kaugus lennujaamastlennujaamast 6 km

Meeskond

Lauri Filipjev

Juhatuse esimees / müük Soome

Lauri Filipjev
+372 50 58 330

lauri@volume.ee

Priit Koha

Disainer

Priit Koha
+372 5656 0066

priit@volume.ee

Ivar Karme

Projektijuht / eelarvestus

Ivar Kärme
+372 5381 1393

ivar@volume.ee

Asko Nurm

Tootmise planeerimine ja ost

Asko Nurm
+372 5400 4122

asko@volume.ee

Heiko Tammel

Projektijuht / müük Soome

Heiko Tammel
+372 5883 8838

heiko@volume.ee

Kristjan Visnapuu

Müügijuht / Norra

Kristjan Visnapuu
+372 529 2380

kristjan@volume.ee

Müügijuht / Eesti

Teet Rüütmaa
+372 5302 6677

teet@volume.ee

Nele Noorkikas

Raamatupidamine

Nele Noorkikas
+372 506 2780

volume@volume.ee

Enely Virveste

Müügijuht / Rootsi

Enely Virveste
+372 5883 8000

enely@volume.ee

Toomas Jakobson

Joonestaja

Toomas Jakobson
+372 513 3101

toomas@volume.ee

Marek Pallas

Osakonna juhataja/eelarvestus

Marek Pallas
+372 5692 7454

marek@volume.ee

Võta meiega ühendustTop