Mere end 20 års erfaring

3 års garanti

mere end 1000 projekter afsluttet om et år

Kontakt

Volume Design OÜ

Reg. 10463528
KMKR: EE100234080
Reti tee 5, Peetri alevik, 75312 Rae vald, Harjumaa
Tel +372 655 5161
volume@volume.ee

Afstand:
kaugus sadamast8 km fra havnen

kaugus südalinnast8 km fra centrum

kaugus lennujaamast6 km fra lufthavnen

TEAM

Lauri Filipjev

Bestyrelsesformand / salg Finland
Lauri Filipjev
+372 50 58 330
lauri@volume.ee

Priit Koha

Bestyrelsesformand / salg Finland
Priit Koha
+372 5656 0066
priit@volume.ee

Ivar Karme

Projektleder / budgettering
Ivar Kärme
+372 5381 1393
ivar@volume.ee

Asko Nurm

Produktionsplanlægger
Asko Nurm
+372 5400 4122
asko@volume.ee

Heiko Tammel

Projektleder / Salg Finland
Heiko Tammel
+372 5883 8838
heiko@volume.ee

Kristjan Visnapuu

Salgschef / Norge
Kristjan Visnapuu
+372 529 2380
kristjan@volume.ee

Projektleder / salg Estland
Teet Rüütmaa
+372 5302 6677
teet@volume.ee

Nele Noorkikas

Regnskab
Nele Noorkikas
+372 506 2780
volume@volume.ee

Enely Virveste

Salgschef / Sverige
Enely Virveste
+372 5883 8000
enely@volume.ee

Toomas Jakobson

Teknisk tegner
Toomas Jakobson
+372 513 3101
toomas@volume.ee

Marek Pallas

Afdelingsleder / budgettering
Marek Pallas
+372 5692 7454
marek@volume.ee

Contact usTop