üle 20 aasta kogemust

3 aastat garantiid

üle 1000 teostatud projekti aastas

Reklaampostid

Reklaampostide esipinnad on võimalik teha kas kumerad või sirged, küljed kas kandilised või kumerad. Tähtede või logode loogika on tegelikult täpselt sama nagu valgukastidel. Ehk logode ja lühemate sõnade puhul saab kasutada eenduvaid valgustähti, pikemate tekstide või keerukamate logode puhul alumiiniumisse lõigatud lahendust. Väga tihti kasutatakse lahendust, kus on ühendatud ühel postil nii L1 kui L10 lahendust.

Kus on reklaampostid enim kasutusel

Reklaampostid võimaldavad kasutada mõlemat külge info edastamiseks ning sobivad kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes. Nii sobivad need infot edastama näiteks sõiduteede äärde (tanklad), linnakutesse (kaardid ja suunainfo), ostukeskustesse (asukohainfo) ja mujale, kus on vaja silmatorkavat infoedastamise võimalust.


Millest sõltub reklaamposti hind

Reklaamposti hind sõltub lahenduse suurusest ja keerukusest, ent kuna need asuvad üldjuhul hoonetest eemal, siis ka paigaldusest. Tuleb kindlasti arvestada stabiilse põhja ja kaablite paigaldamisega.MEILT SAADVALGUSREKLAAMIDE TÄISLAHENDUSE

Peale teie eesmärkide teada saamist annavad meie müügijuhid ja disainerid tagasisidet praegustele ideedele ning pakuvad omalt poolt välja lahendusi, et need eesmärgid tõesti täidetud saaksid.

Planeerimise faas on kõige olulisem, et lõpptulemus saaks kvaliteetne, sobiks ümbritseva keskkonnaga ning oleks silmapaistev. Alguses liigsest kiirustamisest tehtud järeleandmised võivad hiljem valusalt kätte maksta, mistõttu on oluline kaaluda mitmeid alternatiive ning saada aru nende erinevustest, enne kui need reaalselt valmis ja paigaldatud on.

Peale eesmärkide ja soovide täpsustamist läheb järg disaineri kätte, kes täpsustab tootmisjuhi ja projektijuhiga kõikide soovide täitmise võimalikkuse. Erinevad fontid ja tehnilised lahendused vajavad erinevaid lähenemisi, mistõttu on enne tootmist vaja kõik täpselt ka visandada.

Peale visandi ning lõpliku pakkumise kinnitamist modelleeritakse koostöös konstruktoritega valgusreklaami täpne mudel ja ehitusjoonis, kasutades selleks spetsiaalset 3D tarkvara.

See etapp on oluline selleks, et enne reaalset tootmisprotsessi olla kindel, et planeeritud konstruktsioonid on stabiilsed ning peavad vastu ka erinevatele ilmastikutingimustele.

Eriti oluline on see erilahenduste puhul, kus puutume erinevate väljakutsetega ka ise tihti esimest korda kokku.

Tootmisel kasutame oma väga kaasaegset masinaparki, mis sisaldab CNC pinki, servade painutajat, keevituspinke, valgusmeistreid. Mis etapid toote läbib, enne kui valmis saab?

Tööde teostamise käigus jälgib tootmisjuht tööde teostamise käiku ning nõuetest ja ajakavast kinnipidamist (s.h optimaalset paigaldamise graafikut). Müügijuht korraldab kogu vajaliku infovahetuse kliendi ja ettevõtte vahel tellimuse täitmisega seotud ajavahemiku jooksul.

Transport ja pakendamine sõltuvad alati toodetud valgusreklaamidest. Kasutame nii pehmet kui ka kõva pakendit, ent tagame enda poolt alati, et iga toodang jõuab paigalduseks tervelt ja kvaliteetselt kohale.

Lisaks lähipiirkonna kogemustele oleme saatnud oma toodangut nii Skandinaaviasse kui ka USAsse ja omame toodete pakendamise ja transpordi osas head kogemust.

Kasutame oma töös aastate jooksul meie usalduse võitnud paigaldusmeeskondi, kes saavad hakkama nii katustele mõeldud valgusreklaamidega kui ka kõrgetele fassaadidele mõeldud lahendustega.

Täielikku tähelepanu saab iga suurem ja väiksem projekt, sest halvasti tehtud paigaldus võib ära nullida kogu eelnevalt hästi tehtud töö.

Võta meiega ühendust Top