üle 20 aasta kogemust

3 aastat garantiid

üle 1000 teostatud projekti aastas

Valguskastid

Valguskastid on ühes tükis valgustatud reklaamid, mis võimaldavad teha huvitavamaid väiksemaid, ent ka väga suuri, näiteks ostukeskuste seintele sobivaid lahendusi.

Oleme valguskaste valmistanud üle 20 tegutsemisaasta ning puutunud kokku kõikvõimalike ootamatustega. Kuigi vahel võivad tehnilised nõuded panna loomingulisele vabadusele omad piirangud, oskame oma nõu ja jõuga olla abiks, et tulemus jääks sisendile võimalikult sarnane.

Kus sobib valguskasti kõige enam kasutada

Valguskast võimaldab panna särama ka logod, kirjastiilid ja pikemad tekstid, mida eraldi tähekastidega võib keeruline teostada olla. Näiteks kasutatakse valguskasti juhul, kui logo peab olema seina küljes mitte tagumise küljega, vaid vasaku või parema küljega. Levinud on see ostukeskuste siseruumides, kus poe nimi peaks olema nähtav kaugelt just koridorilt vaadatuna.

Valguskasti lahendus sobib hästi ka reklaampostile või majajuhtidele, kus tekstid võivad olla pikemad ning iga tähe jaoks eraldi valguskast ei ole mõistlik.


Millest sõltub valguskasti hind

Valguskasti hind sõltub eelkõige ikka tema suurusest ning alles seejärel valitud lahendusest. Erinevad lahendused võimaldavad teha väga väikseid, ent ka kümnetesse meetritesse ulatuvaid valgusreklaame.


ERINEVAD LAHENDUSED EHK PROFIILID

L10 - Esipinnaks alumiinium ja pleksiklaas, logo elemendid on mahulised ja valgustatud

L10 on sarnane L1 lahendusele, kus valgus kumab läbi alumiiniumisse lõigatud avade, ent siin on kasutatud lisaks ka mahulisi logo elemente, mis alumiiniumpinnast eenduvad. Sobib hästi siis, kui elemendid peavad ka nurga alt hästi nähtavad ja äratuntavad olema. Tähtede ja logo elementide paksusega mängides annab luua väga erinevaid 3D ehk ruumilisi lahendusi.

MEILT SAADVALGUSREKLAAMIDE TÄISLAHENDUSE

Peale teie eesmärkide teada saamist annavad meie müügijuhid ja disainerid tagasisidet praegustele ideedele ning pakuvad omalt poolt välja lahendusi, et need eesmärgid tõesti täidetud saaksid.

Planeerimise faas on kõige olulisem, et lõpptulemus saaks kvaliteetne, sobiks ümbritseva keskkonnaga ning oleks silmapaistev. Alguses liigsest kiirustamisest tehtud järeleandmised võivad hiljem valusalt kätte maksta, mistõttu on oluline kaaluda mitmeid alternatiive ning saada aru nende erinevustest, enne kui need reaalselt valmis ja paigaldatud on.

Peale eesmärkide ja soovide täpsustamist läheb järg disaineri kätte, kes täpsustab tootmisjuhi ja projektijuhiga kõikide soovide täitmise võimalikkuse. Erinevad fontid ja tehnilised lahendused vajavad erinevaid lähenemisi, mistõttu on enne tootmist vaja kõik täpselt ka visandada.

Peale visandi ning lõpliku pakkumise kinnitamist modelleeritakse koostöös konstruktoritega valgusreklaami täpne mudel ja ehitusjoonis, kasutades selleks spetsiaalset 3D tarkvara.

See etapp on oluline selleks, et enne reaalset tootmisprotsessi olla kindel, et planeeritud konstruktsioonid on stabiilsed ning peavad vastu ka erinevatele ilmastikutingimustele.

Eriti oluline on see erilahenduste puhul, kus puutume erinevate väljakutsetega ka ise tihti esimest korda kokku.

Tootmisel kasutame oma väga kaasaegset masinaparki, mis sisaldab CNC pinki, servade painutajat, keevituspinke, valgusmeistreid. Mis etapid toote läbib, enne kui valmis saab?

Tööde teostamise käigus jälgib tootmisjuht tööde teostamise käiku ning nõuetest ja ajakavast kinnipidamist (s.h optimaalset paigaldamise graafikut). Müügijuht korraldab kogu vajaliku infovahetuse kliendi ja ettevõtte vahel tellimuse täitmisega seotud ajavahemiku jooksul.

Transport ja pakendamine sõltuvad alati toodetud valgusreklaamidest. Kasutame nii pehmet kui ka kõva pakendit, ent tagame enda poolt alati, et iga toodang jõuab paigalduseks tervelt ja kvaliteetselt kohale.

Lisaks lähipiirkonna kogemustele oleme saatnud oma toodangut nii Skandinaaviasse kui ka USAsse ja omame toodete pakendamise ja transpordi osas head kogemust.

Kasutame oma töös aastate jooksul meie usalduse võitnud paigaldusmeeskondi, kes saavad hakkama nii katustele mõeldud valgusreklaamidega kui ka kõrgetele fassaadidele mõeldud lahendustega.

Täielikku tähelepanu saab iga suurem ja väiksem projekt, sest halvasti tehtud paigaldus võib ära nullida kogu eelnevalt hästi tehtud töö.

Võta meiega ühendust Top