üle 20 aasta kogemust

3 aastat garantiid

üle 1000 teostatud projekti aastas

Valgustähed

Valgustähed on eraldiseisvad valgustatud tähed või logod, mida enim kasutatakse hoonete välisfassaadidel reklaamtootena. Päeval paistavad ruumilised tähed hästi silma, ent pimedal ajal ei jää kellelgi õigesti valgustatud logo märkamata.

Oleme oma 20 tegutsemisaasta jooksul valmistanud tähti rohkem kui 300 erinevas kirjastiilis ning puutunud kokku kõikvõimalike ootamatustega. Kuigi vahel võivad tehnilised nõuded panna loomingulisele vabadusele omad piirangud, oskame oma nõu ja jõuga olla abiks, et tulemus jääks sisendile võimalikult sarnane.

Kus sobib valgustähti kõige enam kasutada

Valgustähed on valguskastide kõrval enim kasutatud valgusreklaamide vorm ning on enim kasutusel ettevõtte logo presenteerimiseks majade katustel või fassaadidel. Valgustatud tähed sobivad ideaalselt, kui logol ei ole spetsiifilist taustavärvi, nii on võimalik iga täht maja või taeva taustal koos logo elemendiga särama lüüa.

Valguskastidest erineb valgustähtede kasutamine näiteks selle poolest, et tähti on võimalik valgustada ka taha poole, mis annab laheduse leidmiseks rohkem võimalusi. Kõige parema tulemuse saab aga koostöös kogenud disaineri ning arhitektiga, kes oskavad iga logo kuju ja maja tooniga sobivaid lahendusi välja pakkuda.


Millest sõltub valgustähtede hind

Kõige enam mõjutab valgustähtede hinda logo suurus ehk tähtede arv. Sellest oleneb nii kasutatud materjali hulk kui ka töötundide maht. Sellest järgmiseks on oluline kindlasti ka profiili valik, ent mitte enam nii palju.

Alati tasub ka arvestada transpordi ja paigalduse kuludega (ning küsida üle, kas see sisaldub pakkumises). On oluline vahe, kas logo asub redeli kõrgusel või 14. korrusel.


Erinevad lahendused ehk profiilid

MEILT SAADVALGUSREKLAAMIDE TÄISLAHENDUSE

Peale teie eesmärkide teada saamist annavad meie müügijuhid ja disainerid tagasisidet praegustele ideedele ning pakuvad omalt poolt välja lahendusi, et need eesmärgid tõesti täidetud saaksid.

Planeerimise faas on kõige olulisem, et lõpptulemus saaks kvaliteetne, sobiks ümbritseva keskkonnaga ning oleks silmapaistev. Alguses liigsest kiirustamisest tehtud järeleandmised võivad hiljem valusalt kätte maksta, mistõttu on oluline kaaluda mitmeid alternatiive ning saada aru nende erinevustest, enne kui need reaalselt valmis ja paigaldatud on.

Peale eesmärkide ja soovide täpsustamist läheb järg disaineri kätte, kes täpsustab tootmisjuhi ja projektijuhiga kõikide soovide täitmise võimalikkuse. Erinevad fontid ja tehnilised lahendused vajavad erinevaid lähenemisi, mistõttu on enne tootmist vaja kõik täpselt ka visandada.

Peale visandi ning lõpliku pakkumise kinnitamist modelleeritakse koostöös konstruktoritega valgusreklaami täpne mudel ja ehitusjoonis, kasutades selleks spetsiaalset 3D tarkvara.

See etapp on oluline selleks, et enne reaalset tootmisprotsessi olla kindel, et planeeritud konstruktsioonid on stabiilsed ning peavad vastu ka erinevatele ilmastikutingimustele.

Eriti oluline on see erilahenduste puhul, kus puutume erinevate väljakutsetega ka ise tihti esimest korda kokku.

Tootmisel kasutame oma väga kaasaegset masinaparki, mis sisaldab CNC pinki, servade painutajat, keevituspinke, valgusmeistreid. Mis etapid toote läbib, enne kui valmis saab?

Tööde teostamise käigus jälgib tootmisjuht tööde teostamise käiku ning nõuetest ja ajakavast kinnipidamist (s.h optimaalset paigaldamise graafikut). Müügijuht korraldab kogu vajaliku infovahetuse kliendi ja ettevõtte vahel tellimuse täitmisega seotud ajavahemiku jooksul.

Transport ja pakendamine sõltuvad alati toodetud valgusreklaamidest. Kasutame nii pehmet kui ka kõva pakendit, ent tagame enda poolt alati, et iga toodang jõuab paigalduseks tervelt ja kvaliteetselt kohale.

Lisaks lähipiirkonna kogemustele oleme saatnud oma toodangut nii Skandinaaviasse kui ka USAsse ja omame toodete pakendamise ja transpordi osas head kogemust.

Kasutame oma töös aastate jooksul meie usalduse võitnud paigaldusmeeskondi, kes saavad hakkama nii katustele mõeldud valgusreklaamidega kui ka kõrgetele fassaadidele mõeldud lahendustega.

Täielikku tähelepanu saab iga suurem ja väiksem projekt, sest halvasti tehtud paigaldus võib ära nullida kogu eelnevalt hästi tehtud töö.

Võta meiega ühendust Top