üle 20 aasta kogemust

3 aastat garantiid

üle 1000 teostatud projekti aastas

Referentsid

Vaata lähemalt
Vaata lähemalt
Vaata lähemalt
Vaata lähemalt
Vaata lähemalt
Vaata lähemalt

Kauplused ja ettevõtted

Valgusreklaam paistab ümbritseva infomüra keskel silma märksa paremini kui valgustuseta reklaam. Võimaliku kliendi tähelepanu püüab esmalt atraktiivselt kujundatud ja valgustatud firmasilt, see annab konkurentsieelise valgusreklaamita ettevõtete ees. Professionaalselt kavandatud ja teostatud visuaalne välisilme aitab ühtlasi tõsta brändi tuntust ning seda tarbija teadvuses kinnistada, olgu siis tegu kohaliku väikeettevõtte või rahvusvahelise suurfirmaga. Tänapäevane tehnoloogia võimaldab ka dünaamilist valgusreklaami, kus nt värvid või visuaalid vahetuvad, see muudab reklaami veelgi nähtavamaks ja köitvamaks.

Valgustähed profiil 6 - Lasnamäe Centrumi fassaadil olevad ettevalgustuvad logod ja tähed 6 Vaata lähemalt
Valgustähed profiil 6 - Lasnamäe Centrumi fassaadil olevad ettevalgustuvad logod ja tähed 7 Vaata lähemalt
Reklaampostid - Lasnamäe Centrumi reklaamtorn 15 Vaata lähemalt
Reklaampostid - Lasnamäe Centrumi reklaamtorn 13 Vaata lähemalt

Lasnamäe Centrum

Kliendi hoone seinal olevad valgusreklaamid olid iga üks oma nägu, ei olnud ühtlust ja läbivat joont. Kõik reklaamid olid erineva mõõduga, segamini nii valgustähed kui –kastid, toodetud erinevate firmade poolt erinevatel aegadel ja erineva kvaliteediga. Selle tulemusel nägi kogu fassaad välja väga kirju ja ebaühtlane.

Nõustasime tellijat, kuidas ära lahendada kogu tervik. Panime paika, et kõik reklaamid koosnevad valgustähtedest, tähtedel ja logodel on kindlad kõrgused, esipinnad on kõikidel reklaamidel valged (öisel ajal annab valge täht kõige parema efekti, tumedal seinal paistavad valged tähed kõige paremini välja) ning kasutame külmvalget LED moodulit, mis annab öösel hea efekti.

Lasnamäe Centrumi valgusreklaamide tooted ja mahud:

  • Valgustähed fassaadidel kokku 55tk
  • 2-poolse reklaamposti rekonstrueerimine ja valgustähed 6tk. Posti kõrgus 29m ja laius 4m
Noa restorani valgusreklaam Vaata lähemalt
NOA restorani valgustatud logo 3 Vaata lähemalt
NOA restorani valgustatud logo 2 Vaata lähemalt
NOA restorani valgustatud logo 1 Vaata lähemalt

Restoran NOA

Tootsime maja peale P6 + P3 (ette ja taha valgustusega) valgustähed. Puitfassaadi peale sobisid hästi valged tähed, mis valgustasid ka enda taga olevat ilusat maja.

Lisaideena soovisime kliendiga koostöös viia ellu välisreisil nähtud lahenduse, kus inimesed tegid ilusal taustal asuva suure logoga meeleldi pilte ja levitasid neid ise sotsiaalmeedias.

Noa restoranis, mis asub looduslikult kaunis kohas ning kust avaneb väga ilus vaade merele ning õhtusele päikeseloojangule. Inimestele meeldib selle taustal endast pilti teha ning särav Noa logo lisab pildile ainult väärtust juurde.

Meie poolt tuli lisaks planeerimisele ja tootmisele teostada ka kohapealne töö koos vundamendi valamise ja maasisese kaabeldusega. Klient sai terviklahenduse.

Ülemiste City erikonstruktsiooniga reklaamtorn 1 Vaata lähemalt
Ülemiste City erikonstruktsiooniga reklaamtorn 3 Vaata lähemalt
Ülemiste City erikonstruktsiooniga reklaamtorn 4 Vaata lähemalt
Reklaampostid - Ülemiste City reklaamtornid 20 Vaata lähemalt

Ülemiste City ja Tehnopolis

Ülemiste City reklaamviitade projekt jõudis meile läbi disainibüroo, kes soovis ideekavanditele toetuseks ka tootmisalast oskusteavet. Erinevate ideede seast valiti välja tellijale sobivaim ning samas teostatav lahendus.

Edasine töö käik hõlmas disaini täpsustamist, konstrueerimist ning töö mastaabist lähtuvalt ka ehituslubade taotlust. Siinkohal olgu öeldud, et disainis sai tehtud väiksemaid muutusi ka töö edasistes etappides – põhjuseks reklaamviida terviklik väljanägemine.

Vaata lähemalt
Helsingin Musiikkitalo RST tähed ja numbrid 11 Vaata lähemalt
Helsingin Musiikkitalo kombineeritud materjalidest majajuht 1 Vaata lähemalt
Helsingin Musiikkitalo kombineeritud materjalidest majajuht 4 Vaata lähemalt
Helsingin Musiikkitalo sisepülonid 16 Vaata lähemalt

Helsingi Musikkitalo

Helsingi Musikkitalo on Põhjamaade kõige suurem kontserdikeskus. Nad kuulutasid välja hanke ning Volume’le tuli kutse osaleda hankes (Helsingi Musikkitalo väljakuulutatud hankel osales ca 10 pakkujat). Olime seal turul tegutsenud selleks hetkeks juba 10 aastat, teinud valgusreklaamide lahendusi erinevatele hotellidele ja kaubanduskeskusteke. Meil õnnestus see hange võita.

Kuigi projektis oli ka palju standardlahendusi, oli näiteks lahendamata majajuhtide ja viitade küsimus, kuidas need teha arusaadavaks ka pimedatele inimestele. Majajuhid, suunaviidad ja uste sildid tulid igal pool punktkirjaga, mida polnud ka Soomes veel väga palju kasutatud.

Valgustähed profiil 6 - Bigbank ettevalgustuvad logo ja tähed 16 Vaata lähemalt
Valgustähed profiil 6 - Bigbank ettevalgustuvad logo ja tähed 15 Vaata lähemalt
Reklaambännerid - Bigbank trükitud bänner 1 Vaata lähemalt
Bigpank valgusreklaam Vaata lähemalt
Bigbank 2-poolne rippsilt profiil L10 päeval Vaata lähemalt
Bigbank 2-poolne rippsilt profiil L10 Vaata lähemalt
Bigbank 10 mm Plexist värvitud ja trükitud logo profiil 00 nr 2 Vaata lähemalt
Bigbank 10 mm Plexist värvitud ja trükitud logo profiil 00 Vaata lähemalt

Bigbank

Bigbanki reklaamide vahetus/uuendamine kuulub eritööde alla oma väga konkreetse ajagraafiku ning uue ettevõtte kuvandi üheaegse avaldamise tõttu.

Suhteliselt lühikese aja jooksul pidime välja töötama sobivad lahendused erinevate väli- ning sisereklaamide tarvis Bigbank’i Tallinna ja Tartu esindustele.

Vaata lähemalt
Eesti Energia logo valgustähtedega Vaata lähemalt
Valgustähed profiil 6 - L1200253 Vaata lähemalt
Enefit valgustähed fassaadil Vaata lähemalt
Enefit valgustähed fassaadil3 Vaata lähemalt
Eesti Energia majajuhid seintel2 Vaata lähemalt

Eesti Energia uus hoone

Eesti Energia uude hoonesse kolimisel tekkis vajadus firma logo esitamiseks fassaadil. Pakkusime lahenduseks heledate toonidega tähti, kuna fassaad on tume.

Tähed on siinidel distantsidega ning alaldid on viidud läbi seina siseruumi. Nende vahetamisel ei pea sel juhul kasutama kallist korvtõstukit (reklaam on 14. korrusel).

Vaata lähemalt
Võta meiega ühendust Top