üle 20 aasta kogemust

3 aastat garantiid

üle 1000 teostatud projekti aastas

Tooted

Siit leiate kõik meie tehases toodetavad tooted valgusreklaamidest kuni suurte bännerite ja erilahendusteni.

Valgustähed ja valguskastid on omakorda jaotatud profiilideks, sest erinevaid lahendusi on mitmeid ning erinevateks otstarveteks.

Meil on valgusreklaamide tootmise CE märgis, mis tõendab, et meie toodetud reklaamid on kooskõlas Euroopa Liidu tervise, ohutus- ja keskkonnakaitsenõuetega.

Oleme ka 3M kontserni poolt sertifitseeritud reklaamitoodete valmistaja. 3M materjalidest toodetud reklaamitoodetele saame anda 3M MCS garantiid kuni 10 aastat.

Kui sul tekib küsimus, võta meiega julgelt ühendust – anname oma kogemustele tuginedes nõu, et saaksid kõige efektiivsema lahenduse.

 

Meie kogenud spetsialistid aitavad teil valida kõige sobivama lahenduse. Anna oma soovidest julgelt teada ja aitame sul need kvaliteetselt teostada.

Lauri Filipjev

Tootekataloog

3 põhjust, miks valida Volume Design

- Professionaalne lähenemine
- Usaldusväärsus
- Kiire, paindlik ja kliendikeskne teenindus

Valgustähed

Valgustähed on eraldiseisvad valgustatud tähed või logod, mida enim kasutatakse hoonete välisfassaadidel reklaamtootena. Päeval paistavad ruumilised tähed hästi silma, ent pimedal ajal ei jää kellelgi õigesti valgustatud logo märkamata.

Valguskastid

Valguskastid on ühes tükis valgustatud reklaamid, mis võimaldavad teha huvitavamaid väiksemaid, ent ka väga suuri, näiteks ostukeskuste seintele sobivaid lahendusi.

Valguskuubid ja -kolmnurgad

Neljast või kolmest küljest valgustatud valgusreklaam, mis sobib hästi kasutamiseks kohas, kus reklaam on igast suunast nähtav.

Reklaamsildid ja -tahvlid

Reklaamtahvlite ja –siltide näol on tegemist tegelikult sarnaste lahendustega nagu valgustamata tähtedega. Neid saab lahendada:

- Flat ehk õhukese plaadina, ilma kanditud servadeta
- Kanditud servadega sildina ehk valgustamata mahuline kastina

Sõidukite ülekiletamine

Pakume erinevaid lahendusi nii auto üleni kui osaliseks katmiseks. Sobib nii logo ja reklaamtekstide lisamiseks kui ka terve auto katmiseks tunnusvärvidega. Värvivalik on lai ning kvaliteetne materjal aitab ära hoida ka õige värvi kahjustusi väiksemate kriipimiste korral.

Meil on pikaaegne kogemus nii sõiduautodega kui ka kaubikute, rongide ja muude transpordivahenditega.

Vaata lähemalt

Reklaambännerid

Reklaambännerid on levinud info edastamise viis näiteks elu- või kontormajade fassaadidel või ehitusobjektide aedadel. See valik ei sea piiranguid disainerile, kes bänneri peal olevat infot kujundab. Vastavalt soovitud reklaambänneri suurusele on võimalik kasutada erinevaid kangaid kõige parema tulemuse saamiseks. Bännereid valmistame nii trüki kui ka lõiketeipe kasutades.

Digitaaltrükk

Oleme võimelised väga suuri fotosid välja printima väga hea kvaliteediga. See on eelkõige oluline erinevate kampaaniasõnumite edastamiseks näiteks kaubanduskeskuste seintel.

Samas saame täisteenusepakkujana alati ise toota kõikvõimalikud väiksemad plakatid, posterid ja reklaamid, mida konkreetse töö ja tulemuse saavutamiseks vaja.

Portaalid

Portaale kasutatakse poodide või muude ruumide sisenemisava rõhutamiseks. Silmapaistva tooniga, enamasti ka valgustähtedega ühendatud lahendused muudavad iga ava silmatorkavaks. Sellist lahendust kasutatakse tihti ka kampaaniate puhul, et silmapaistvust suurendada. Sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

MEILT SAADVALGUSREKLAAMIDE TÄISLAHENDUSE

Peale teie eesmärkide teada saamist annavad meie müügijuhid ja disainerid tagasisidet praegustele ideedele ning pakuvad omalt poolt välja lahendusi, et need eesmärgid tõesti täidetud saaksid.

Planeerimise faas on kõige olulisem, et lõpptulemus saaks kvaliteetne, sobiks ümbritseva keskkonnaga ning oleks silmapaistev. Alguses liigsest kiirustamisest tehtud järeleandmised võivad hiljem valusalt kätte maksta, mistõttu on oluline kaaluda mitmeid alternatiive ning saada aru nende erinevustest, enne kui need reaalselt valmis ja paigaldatud on.

Peale eesmärkide ja soovide täpsustamist läheb järg disaineri kätte, kes täpsustab tootmisjuhi ja projektijuhiga kõikide soovide täitmise võimalikkuse. Erinevad fontid ja tehnilised lahendused vajavad erinevaid lähenemisi, mistõttu on enne tootmist vaja kõik täpselt ka visandada.

Peale visandi ning lõpliku pakkumise kinnitamist modelleeritakse koostöös konstruktoritega valgusreklaami täpne mudel ja ehitusjoonis, kasutades selleks spetsiaalset 3D tarkvara.

See etapp on oluline selleks, et enne reaalset tootmisprotsessi olla kindel, et planeeritud konstruktsioonid on stabiilsed ning peavad vastu ka erinevatele ilmastikutingimustele.

Eriti oluline on see erilahenduste puhul, kus puutume erinevate väljakutsetega ka ise tihti esimest korda kokku.

Tootmisel kasutame oma väga kaasaegset masinaparki, mis sisaldab CNC pinki, servade painutajat, keevituspinke, valgusmeistreid. Mis etapid toote läbib, enne kui valmis saab?

Tööde teostamise käigus jälgib tootmisjuht tööde teostamise käiku ning nõuetest ja ajakavast kinnipidamist (s.h optimaalset paigaldamise graafikut). Müügijuht korraldab kogu vajaliku infovahetuse kliendi ja ettevõtte vahel tellimuse täitmisega seotud ajavahemiku jooksul.

Transport ja pakendamine sõltuvad alati toodetud valgusreklaamidest. Kasutame nii pehmet kui ka kõva pakendit, ent tagame enda poolt alati, et iga toodang jõuab paigalduseks tervelt ja kvaliteetselt kohale.

Lisaks lähipiirkonna kogemustele oleme saatnud oma toodangut nii Skandinaaviasse kui ka USAsse ja omame toodete pakendamise ja transpordi osas head kogemust.

Kasutame oma töös aastate jooksul meie usalduse võitnud paigaldusmeeskondi, kes saavad hakkama nii katustele mõeldud valgusreklaamidega kui ka kõrgetele fassaadidele mõeldud lahendustega.

Täielikku tähelepanu saab iga suurem ja väiksem projekt, sest halvasti tehtud paigaldus võib ära nullida kogu eelnevalt hästi tehtud töö.

Võta meiega ühendust Top