LED ekraanid

Digitaliseeruvas maailmas on trükireklaam jäänud ajalukku. Tulevik on digitaalsete infokandjate päralt, kus kõige efektiivsemad lahendused on professionaalsed LED- ja digiekraanid. 

Kauplustes, kinodes, kontorites, restoranides, spordisaalides jne on ekraanid muutunud lahutamatuks töövahendiks klientidega suhtlemisel.

Info muutub ajas kiiremini, kui ükski trükimeister printida jõuab. Digiekraanid on parim alternatiiv trükistele, plakatitele jne. Lisaks sellele, et ekraan on ka valgusreklaam ja seega silmatorkavam infokandja, saab sellel kuvatavat teavet muuta reaalajas kasvõi sajal ekraanil korraga. 

LED tehnoloogia võimaldab ehitada eri- ja suuremõõdulisi lahendusi, kus väli- ja sisetingimustes kasutatakse erineva eredustugevuse ja omadustega ekraane. LED ekraanid laotakse kokku spetsiaalsetest paneelidest, tänu millele on ekraani kuju ja suurus ainult fantaasia küsimus. Lisaks saab neid paigaldada pea kõikjale, kus on olemas vooluühendus, olgu selleks tühi sein või maalapp.

Tänu aastatepikkusele tootearendusele on LED ekraanid muutunud väga kvaliteetseks ning vastupidavaks, mida tõestab ka kahe- kuni viieaastane tootjapoolne garantii periood.

Interaktiivsed ehk puutetundlikud ekraanid annavad võimaluse hankida vajaminev info ekraanilt vaid mõne vajutusega. Lisaks seadmete paigaldusele loome puutetundlikule ekraanile teie vajadustele ja disainikeelele sobiva sisu – olgu selleks interaktiivne majajuht, tunniplaan, tooteesitlus vms. 

Peamisteks kasutuskohtadeks on koolid; koosolekuruumid; kontorid; jaekaubandus; avaliku sektori asutused jne.

Volume Design pakub erinevaid ekraanilahendusi koostöös Move Media meeskonnaga, kelle pikaajalised kogemused ekraanide paigaldamisel ja hooldamisel aitavad leida parima lahenduse vastavalt kliendi vajadustele.

Meie tootevalikusse kuuluvad LCD digiekraanid, interaktiivsed ja staatilised majajuhid, vaateakna ekraanid, väli ja sise LED ekraanid jne.