Valguskastid

Valguskastid on ühes tükis valgustatud reklaamid, mis võimaldavad teha huvitavamaid väiksemaid, ent ka väga suuri, näiteks ostukeskuste seintele sobivaid lahendusi.

Oleme valguskaste valmistanud üle 20 tegutsemisaasta ning puutunud kokku kõikvõimalike ootamatustega. Kuigi vahel võivad tehnilised nõuded panna loomingulisele vabadusele omad piirangud, oskame oma nõu ja jõuga olla abiks, et tulemus jääks sisendile võimalikult sarnane.

Valguskastid on ideaalne lahendus ome ettevõtte tuntuse kasvatamiseks

Valguskast - kuhu see sobib kasutamiseks kõige enam?

Valguskast võimaldab panna särama ka logod, kirjastiilid ja pikemad tekstid, mida eraldi tähekastidega võib keeruline teostada olla. Näiteks kasutatakse valguskasti juhul, kui logo peab olema seina küljes mitte tagumise küljega, vaid vasaku või parema küljega. Levinud on see ostukeskuste siseruumides, kus poe nimi peaks olema nähtav kaugelt just koridorilt vaadatuna.

Valguskasti lahendus sobib hästi ka reklaampostile või majajuhtidele, kus tekstid võivad olla pikemad ning iga tähe jaoks eraldi valguskast ei ole mõistlik.

Millest sõltub valguskasti hind

Valguskasti hind sõltub eelkõige ikka tema suurusest ning alles seejärel valitud lahendusest. Erinevad lahendused võimaldavad teha väga väikseid, ent ka kümnetesse meetritesse ulatuvaid valgusreklaame.