Tooted

Siit leiate kõik meie tehases toodetavad tooted valgusreklaamidest kuni suurte bännerite ja erilahendusteni.

Valgustähed ja valguskastid on omakorda jaotatud profiilideks, sest erinevaid lahendusi on mitmeid ning erinevateks otstarveteks.

Meil on valgusreklaamide tootmise CE märgis, mis tõendab, et meie toodetud reklaamid on kooskõlas Euroopa Liidu tervise, ohutus- ja keskkonnakaitsenõuetega.

Oleme ka 3M kontserni poolt sertifitseeritud reklaamitoodete valmistaja. 3M materjalidest toodetud reklaamitoodetele saame anda 3M MCS garantiid kuni 10 aastat.

Kui sul tekib küsimus, võta meiega julgelt ühendust – anname oma kogemustele tuginedes nõu, et saaksid kõige efektiivsema lahenduse.

Valgustähed

Valgustähed on eraldiseisvad valgustatud tähed või logod, mida enim kasutatakse hoonete välisfassaadidel reklaamtootena. Päeval paistavad ruumilised tähed hästi silma, ent pimedal ajal ei jää kellelgi õigesti valgustatud logo märkamata.

Valguskastid

Valguskastid on ühes tükis valgustatud reklaamid, mis võimaldavad teha huvitavamaid väiksemaid, ent ka väga suuri, näiteks ostukeskuste seintele sobivaid lahendusi.

Reklaamipostid

Reklaampostide esipinnad on võimalik teha kas kumerad või sirged, küljed kas kandilised või kumerad. Tähtede või logode loogika on tegelikult täpselt sama nagu valgukastidel. Ehk logode ja lühemate sõnade puhul saab kasutada eenduvaid valgustähti, pikemate tekstide või keerukamate logode puhul alumiiniumisse lõigatud lahendust. Väga tihti kasutatakse lahendust, kus on ühendatud ühel postil nii L1 kui L10 lahendust.

Mahulised tähed

Ilma valgustuseta tähti kasutatakse enamjaolt siseruumides või väistes tingimustes juhul, kui neid peab lähedalt vaatama.

Portaalid

Portaale kasutatakse poodide või muude ruumide sisenemisava rõhutamiseks. Silmapaistva tooniga, enamasti ka valgustähtedega ühendatud lahendused muudavad iga ava silmatorkavaks. Sellist lahendust kasutatakse tihti ka kampaaniate puhul, et silmapaistvust suurendada. Sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

Reklaamisildid

Reklaamtahvlite ja –siltide näol on tegemist tegelikult sarnaste lahendustega nagu valgustamata tähtedega. Neid saab lahendada:

- Flat ehk õhukese plaadina, ilma kanditud servadeta
- Kanditud servadega sildina ehk valgustamata mahuline kastina

Reklaambännerid

Reklaambännerid on levinud info edastamise viis näiteks elu- või kontormajade fassaadidel või ehitusobjektide aedadel. See valik ei sea piiranguid disainerile, kes bänneri peal olevat infot kujundab. Vastavalt soovitud reklaambänneri suurusele on võimalik kasutada erinevaid kangaid kõige parema tulemuse saamiseks. Bännereid valmistame nii trüki kui ka lõiketeipe kasutades.

Kleebisreklaamid

Toodame kõikvõimalikke kleebiseid, mida saab erinevatele pindadele reklaamimise või informeerimise eesmärgiga kleepida. Näiteks on levinud logode või info kleepimine klaasist vaheseintele, ent oleme teinud ka betoonile, mis on väga poorne ja üldjuhul ebameeldiv alusmaterjal.