üle 20 aasta kogemust

3 aastat garantiid

üle 1000 teostatud projekti aastas

Kontakt

Volume Design OÜ
Reg. 10463528
KMKR: EE100234080
Reti tee 5, Peetri alevik, 75312 Rae vald, Harjumaa
Tel +372 655 5161
volume@volume.ee
Kaugus:
kaugus sadamastsadamast 8 km
kaugus südalinnastsüdalinnast 8 km
kaugus lennujaamastlennujaamast 6 km

Meeskond

Lauri Filipjev

Juhatuse esimees / müük Soome

Lauri Filipjev
+372 5058 330
lauri@volume.ee
Visiitkaart

Priit Koha

Disainer

Priit Koha
+372 5656 0066
priit@volume.ee
Visiitkaart

Ivar Karme

Projektijuht / eelarvestus

Ivar Kärme
+372 5381 1393
ivar@volume.ee
Visiitkaart

Asko Nurm

Tootmise planeerimine ja ost

Asko Nurm
+372 5400 4122
asko@volume.ee
Visiitkaart

Heiko Tammel

Projektijuht / müük Soome

Heiko Tammel
+372 5883 8838
heiko@volume.ee
Visiitkaart

Kristjan Visnapuu

Müügijuht / Norra

Kristjan Visnapuu
+372 529 2380
kristjan@volume.ee
Visiitkaart

Müügijuht / Eesti

Teet Rüütmaa
+372 5302 6677
teet@volume.ee
Visiitkaart

Nele Noorkikas

Raamatupidamine

Nele Noorkikas
+372 506 2780
volume@volume.ee
Visiitkaart

Enely Virveste

Müügijuht / Rootsi

Enely Virveste
+372 5883 8000
enely@volume.ee
Visiitkaart

Toomas Jakobson

Joonestaja

Toomas Jakobson
+372 513 3101
toomas@volume.ee
Visiitkaart

Marek Pallas

Osakonna juhataja/eelarvestus

Marek Pallas
+372 5692 7454
marek@volume.ee
Visiitkaart

Võta meiega ühendustTop