üle 20 aasta kogemust

3 aastat garantiid

üle 1000 teostatud projekti aastas

Kontakt

Volume Design OÜ
Reg. 10463528
KMKR: EE100234080
Loomäe tee 9 Lehmja, 75306 Harju maakond
Tel +372 655 5161
volume@volume.ee

Meeskond

Lauri Filipjev

Juhatuse esimees / müük Soome
Lauri Filipjev
+372 5058 330
lauri@volume.ee
Visiitkaart

Kristjan Visnapuu

Müügijuht / Norra
Kristjan Visnapuu
+372 529 2380
kristjan@volume.ee
Visiitkaart

Ivar Karme

Projektijuht / eelarvestus
Ivar Kärme
+372 5381 1393
ivar@volume.ee
Visiitkaart

Asko Nurm

Tootmise planeerimine ja ost
Asko Nurm
+372 5400 4122
asko@volume.ee
Visiitkaart

Heiko Tammel

Projektijuht / müük Soome
Heiko Tammel
+372 5883 8838
heiko@volume.ee
Visiitkaart

Priit Koha

Disainer
Priit Koha
+372 5656 0066
priit@volume.ee
Visiitkaart

Nele Noorkikas

Raamatupidamine
Nele Noorkikas
+372 506 2780
volume@volume.ee
Visiitkaart

Toomas Jakobson

Joonestaja
Toomas Jakobson
+372 513 3101
toomas@volume.ee
Visiitkaart

Võta meiega ühendust Top