Reklaampost

Reklaampost ehk valgusreklaampost ehk pülon on alumiinium- või terasraamil iseseisev terviklahendus. Reklaamposti kandevkonstruktsioon projekteeritakse ja konstrueeritakse vastavalt soovitud välisilmele. Võimalik on teostada erineva põhjaplaani ning kujuga valgusreklaamposte. Reklaampostid kaetakse vastavalt soovitud lõpptulemusele täielikult või osaliselt kattematerjalidega ning kinnitatakse soovitud valgustatud või valgustama reklaamid. Valgustatud reklaampostidel leiavad kasutust nii valgusreklaamid kui ka valgustähed või kombinatsioon mõlemast.

Valguspost vajab pikemat projekteerimist – alustame juba täna?

Reklaamposti peamised kasutuskohad

Reklaamposte saab kasutada nii sise- kui ka välitingimustes. Olenevalt reklaamposti kujust, võimaldab reklaampost informatsiooni kuvamist kõikidel külgedel. Iseseisva terviklahendusena on reklaampost väga hea valik näiteks sõiduteede äärde või kaubanduskeskustesse suunainformatsiooni edastamiseks.

Millest sõltub reklaamposti hind

Reklaamposti hind sõltub lahenduse suurusest ja keerukusest, ent kuna need asuvad üldjuhul hoonetest eemal, siis ka paigaldusest. Tuleb kindlasti arvestada stabiilse põhja ja kaablite paigaldamisega.