Uudiskiri

Volume Designi uued näidistesaalid

Üle 25aastase valgusreklaamide tootmise kogemusega Volume Design avas oma uues tootmishoones klientide ja partnerite paremaks teenindamiseks toodete näidistesaalid. Näidistesaalides on võimalik vahetult tutvuda erinevate valgusreklaamilahenduste ning tootmisvõimalustega. Uued näidiste seinad pakuvad väga hea võimaluse erinevate tehnoloogiliste lahenduste, materjalide ning LED-variatsioonide vaatamiseks, kõrvutamiseks ja võrdlemiseks. Näiteks pakuvad näidisteseinad võimaluse kõrvutada 4000K, 6500K ja 11 000K LED-idega valgustatud näidistähti, saamaks visuaalselt veel paremini aru, milline valgustus on kliendi projekti teostamiseks parim. Lisaks on näidistesaalis presenteeritud kõik enamlevinud valgustähtede variandid ehk profiilid.

Showroom’id on varustatud ka kaasaegsete video- ja helilahendustega, mis võimaldavad näidisteruumides läbi viia reaalajas interaktiivseid kliendikohtumisi, nõupidamisi ja tootepresentatsioone olukorras, kus kliendil või partneril ei ole võimalik endal füüsiliselt näidisteruumi külastada.

Näidisteruumid lihtsustavad ja kiirendavad valikute tegemist!

Volume Designi põhiväärtused

Kvaliteet
Meie valmistatud tooted omavad Euroopa Liidu CE-märgist, mis tagab, et reklaamid on toodetud kooskõlas kehtivate tervise-, ohutus- ja keskkonnanõuetega. Ettevõtte tegevus vastab rahvusvahelistele kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise standarditele ISO 9001 ja ISO 14001. Lisaks anname oma kiletoodete paigaldamisele 3M MCS garantii.

Innovatiivsus
Oleme avatud  muutustele. Soovime käia alati teistest sammu võrra eespool ning pakkuda kliendi vajadusi silmas pidades parimat lahendust. Selleks laiendame pidavalt oma seadmeparki, arendame tootmisprotsessi, investeerimine oma töötajatesse ning testime uusi tooteid ja tehnoloogilisi lahendusi.

Jätkusuutlikkus
Võtame alati majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse vastutuse oma otsuste ning tegude eest. Kasutame kõiki materjale ning ressursse kogu tootmisprotsessi ulatuses võimalikult kuluefektiivselt ning loodust ja keskkonda hoidvalt.

Koostöö ja avatud suhtlemine
Meie jaoks on oluline pikaajaline kahepoolne partnerlussuhe. Lisaks muudele aspektidele oleme võtnud eesmärgiks pakkuda võimalikult laiahaardelist müügimeeskonna võõrkeelekompetentsi selle saavutamiseks. Eesti, inglise, soome, rootsi, norra ja vene keele oskuskompetentsiga suudame katta kõik lähiturgude vajadused. Ladus suhtlus ja klienditeenindus tagab meie klientidele projektide nüansidest arusaamise ning teostuse vastavalt soovidele.

Hoolivus
Oma tegevuses juhindume egiidist „Tee nii, nagu soovid, et sinule tehtaks“. Sellest lihtsast mõttest juhindudes teeme kõik selleks, et tagada meeldiv keskkond nii meie klientidele, partneritele kui ka kollektiivile. Koostööst ja hoolimisest võidavad kõik!

Lubaduste pidamine
Oleme oma lubaduste garantiiks ega luba midagi, mida teostada ei suuda. Üle 25aastane valgusreklaamide tootmise ning suurprojektide juhtimiskogemus on andnud meile selge arusaama tootmisvõimekusest, tootmisprotsessidest ja projektihaldusest.

Vastutustunne ja keskkonnasõbralikkus
Meie jalajälje suurus keskkonnale on oluline! Kasutame oma tegevuses looduslähedasi ning taastuvaid materjale ning võimalikult suures ulatuses roheenergiat.