Over 20 års erfaring

3 års garanti

Over 1000 prosjekter hvert år

Kontakt

Volume Design /selskap med begrenset andelskapital/
Reg. 10463528
KMKR: EE100234080
Reti tee 5, Peetri tettsted, 75312 Rae kommune, Harju fylke, Estland
Tlf. +372 655 5161
volume@volume.ee
Avstand:
kaugus sadamast8 km fra havnen
kaugus südalinnast8 km fra Tallinn City
kaugus lennujaamast6 km fra flyplassen

Team

Lauri Filipjev

Styreleder / salg, Finland

Lauri Filipjev
+372 50 58 330

lauri@volume.ee

Priit Koha

Designer

Priit Koha
+372 5656 0066

priit@volume.ee

Ivar Karme

Prosjektleder / kalkulasjon

Ivar Kärme
+372 5381 1393

ivar@volume.ee

Asko Nurm

Produksjonsplanlegger

Asko Nurm
+372 5400 4122

asko@volume.ee

Kristjan Visnapuu

Salgssjef / Norge

Kristjan Visnapuu
+372 529 2380

kristjan@volume.ee

Heiko Tammel

Prosjektleder / salg i Estland

Heiko Tammel
+372 5883 8838

heiko@volume.ee

Nele Noorkikas

Regnskapsføring

Nele Noorkikas
+372 506 2780

volume@volume.ee

Marek Pallas

Avdelingsleder / kalkulasjon

Marek Pallas
+372 5692 7454

marek@volume.ee

Enely Virveste

Salgssjef / Sverige

Enely Virveste
+372 5883 8000

enely@volume.ee

Toomas Jakobson

Teknisk tegner

Toomas Jakobson
+372 513 3101

toomas@volume.ee

Kontakt ossTop