Over 20 års erfaring

3 års garanti

Over 1000 prosjekter hvert år

Kontakt

Volume Design OÜ /selskap med begrenset andelskapital/
Reg. 10463528
KMKR: EE100234080
Loomäe tee 9 Lehmja, 75306, Harju fylke, Estland
Tlf. +372 655 5161
volume@volume.ee

Team

Lauri Filipjev

Styreleder / salg, Finland
Lauri Filipjev
+372 5058 330
lauri@volume.ee

Kristjan Visnapuu

Salgssjef / Norge
Kristjan Visnapuu
+372 529 2380
kristjan@volume.ee

Ivar Karme

Prosjektleder / kalkulasjon
Ivar Kärme
+372 5381 1393
ivar@volume.ee

Asko Nurm

Produksjonsplanlegger
Asko Nurm
+372 5400 4122
asko@volume.ee

Heiko Tammel

Prosjektleder / salg i Estland
Heiko Tammel
+372 5883 8838
heiko@volume.ee

Priit Koha

Designer
Priit Koha
+372 5656 0066
priit@volume.ee

Nele Noorkikas

Regnskapsføring
Nele Noorkikas
+372 506 2780
volume@volume.ee

Enely Virveste

Salgssjef / Sverige
Enely Virveste
+372 5883 8000
enely@volume.ee

Toomas Jakobson

Teknisk tegner
Toomas Jakobson
+372 513 3101
toomas@volume.ee

Kontakt oss Top