Över 20 års erfarenhet

3 års garanti

Över 1000 projekt varje år

Kontakt

Volume Design OÜ
Reg. 10463528
KMKR: EE100234080
Loomäe tee 9 Lehmja, 75306, Harju län, Estland
Tel +372 655 5161
volume@volume.ee

Mottagna certifikat

CE märkning – Vi har CE-märkning för ljusreklamproduktion som intygar att våra reklamprodukter överensstämmer med EU:s riktklinjer för hälsa, säkerhet och miljö.

ISO 9001 kvalitetscertifikat – Volume Designs kvalitetsstyrning är baserad på den internationella kvalitetsstandarden ISO 9001.

ISO 14001 miljösertifikat – Volume Designs miljöhantering är baserad på det internationella miljöhanteringssystemets standard ISO 14001

3M MCS-garanti (Matched Component System) för produkter – Volume Design har certifierats av 3M-gruppen som en tillverkare av reklamprodukter. För reklamprodukter tillverkade av 3M-material, kan vi ge en 3M MCS-garanti på upp till 10 år.

Team

Kristjan Visnapuu

Försäljningschef / Norge
Kristjan Visnapuu
+372 529 2380
kristjan@volume.ee

Lauri Filipjev

Verkställande Direktör
Lauri Filipjev
+372 5058 330
lauri@volume.ee

Ivar Karme

Projektledare / Kalkylerare
Ivar Kärme
+372 5381 1393
ivar@volume.ee

Asko Nurm

Productions planerare
Asko Nurm
+372 5400 4122
asko@volume.ee

Heiko Tammel

Projektledare / Försäljning Estland
Heiko Tammel
+372 5883 8838
heiko@volume.ee

Priit Koha

Designer
Priit Koha
+372 5656 0066
priit@volume.ee

Nele Noorkikas

Bokföring
Nele Noorkikas
+372 506 2780
volume@volume.ee

Toomas Jakobson

Ritare / Designer
Toomas Jakobson
+372 513 3101
toomas@volume.ee

Kontakta oss Top