Över 20 års erfarenhet

3 års garanti

Över 1000 projekt varje år

Kontakt

Volume Design OÜ
Reg. 10463528
KMKR: EE100234080
Loomäe tee 9 Lehmja, 75306, Harju län, Estland
Tel +372 655 5161
volume@volume.ee
Avstånd:
kaugus sadamast8 km från hamnen

kaugus südalinnast8 km från stadskärnan

kaugus lennujaamast6 km från flygplatsen

Mottagna certifikat

CE märkning - Vi har CE-märkning för ljusreklamproduktion som intygar att våra reklamprodukter överensstämmer med EU:s riktklinjer för hälsa, säkerhet och miljö.

ISO 9001 kvalitetscertifikat - Volume Designs kvalitetsstyrning är baserad på den internationella kvalitetsstandarden ISO 9001.

ISO 14001 miljösertifikat - Volume Designs miljöhantering är baserad på det internationella miljöhanteringssystemets standard ISO 14001

3M MCS-garanti (Matched Component System) för produkter - Volume Design har certifierats av 3M-gruppen som en tillverkare av reklamprodukter. För reklamprodukter tillverkade av 3M-material, kan vi ge en 3M MCS-garanti på upp till 10 år.

Team

Lauri Filipjev

Verkställande Direktör

Lauri Filipjev
+372 50 58 330

lauri@volume.ee

Priit Koha

Designer

Priit Koha
+372 5656 0066

priit@volume.ee

Ivar Karme

Projektledare / Kalkylerare

Ivar Kärme
+372 5381 1393

ivar@volume.ee

Asko Nurm

Productions planerare

Asko Nurm
+372 5400 4122

asko@volume.ee

Enely Virveste

Försäljningschef / Sverige

Enely Virveste
+372 5883 8000

enely@volume.ee

Kristjan Visnapuu

Försäljningschef / Norge

Kristjan Visnapuu
+372 529 2380

kristjan@volume.ee

Heiko Tammel

Projektledare / Försäljning Estland

Heiko Tammel
+372 5883 8838

heiko@volume.ee

Marek Pallas

Avdelningschef / Kalkylerare

Marek Pallas
+372 5692 7454

marek@volume.ee

Nele Noorkikas

Bokföring

Nele Noorkikas
+372 506 2780

volume@volume.ee

Toomas Jakobson

Ritare / Designer

Toomas Jakobson
+372 513 3101

toomas@volume.ee

Kontakta oss Top